See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA TRANSPORTU DROGOWEGO POJAZDÓW I SPRZĘTU WOJSKOWEGO W LATACH 2026-2027 (2 ZADANIA)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na transporcie drogowym pojazdów i sprzętu wojskowego na rzecz Garnizonu Wrocław (zadanie nr 1) oraz Garnizonu Kłodzko (zadanie nr 2) – w latach 2026-2027.
Vorherige Bekanntmachung: 679049-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 24.02.2025r. zostało opublikowane w Dz. Urz. UE ogłoszenie wstępne.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USŁUGA TRANSPORTU DROGOWEGO POJAZDÓW I SPRZĘTU WOJSKOWEGO W LATACH 2026-2027 - ZADANIE NR 1 - GARNIZON WROCŁAW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - w zakresie ZADANIA NR 1 - jest świadczenie usługi polegającej na transporcie drogowym pojazdów i sprzętu wojskowego na rzecz Garnizonu Wrocław.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp – do 100% wartości zamówienia podstawowego, zgodnie z formularzem cenowym zawartym w załączniku nr 3.1 (zad. 1) do SWZ oraz warunkami umowy, której wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Ceny jednostkowe w zamówieniu opcjonalnym muszą być takie same jak ceny jednostkowe w zamówieniu podstawowym.
Los: LOT-0002
Titel: USŁUGA TRANSPORTU DROGOWEGO POJAZDÓW I SPRZĘTU WOJSKOWEGO W LATACH 2026-2027 - ZADANIE NR 2 - GARNIZON KŁODZKO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia - w zakresie ZADANIA NR 2 - jest świadczenie usługi polegającej na transporcie drogowym pojazdów i sprzętu wojskowego na rzecz Garnizonu Kłodzko.
Interne Kennung: Zadanie nr 2