2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief- en correctief onderhoud + reinigen minigemalen en hoofdgemalen
Beschreibung: Het uitvoeren van preventief- en correctief onderhoud aan minigemalen, rioolgemalen en centrale voedingskasten en het reinigen hiervan in de gemeente Hattem. Circa 20 rioolgemalen, 107 minigemalen en 9 centrale voedingskasten.
Interne Kennung: A-2496
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gehele areaal
Beschreibung: Alle installaties binnen de opdracht. Circa 20 rioolgemalen, 107 minigemalen en 9 centrale voedingskasten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de overeenkomst 2 (twee) maal met 1 (één) jaar te verlengen.