2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, installatie en onderhoud van wasmachines en droogkasten voor Endoscopie met verbruiksmaterialen
Beschreibung: Het Heilig Hart Ziekenhuis in Lier gaat een nieuw Chirurgisch Dagziekenhuis bouwen met daarbij een nieuwe afdeling Endoscopie. Voor de Endoscopie wenst het ziekenhuis 4 wasmachines, 4 droogkasten zonder interne compressor en 1 droogkast met interne compressor aan te kopen. Deze dienen geleverd en geïnstalleerd te worden op de nieuwe afdeling. Daarnaast dient ook in het onderhoud voorzien te worden tijdens de levensduur van de toestellen om deze goed te laten werken. De opdracht omvat de levering, installatie, indienstelling, initiële validatie, opleiding en tevens het onderhoudscontract en de levering van de chemische verbruiksproducten en filters.
Interne Kennung: PPP0ZV-311/6016/2026-048
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-048_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)