See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie terenów gminnych - część II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Kompleksowe utrzymanie czystości i porządku gminnej infrastruktury drogowej wraz z utrzymaniem koszy ulicznych i parkowych. 2) Kompleksowe utrzymanie zieleni gminnych pasów drogowych. 3) Kompleksowe utrzymanie czystości i porządku gminnych przystanków komunikacyjnych. 4) Kompleksowe utrzymanie nieużytków. 5) Utrzymanie czystości tablic informacyjnych, historycznych i pomników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do zaproszenia do negocjacji. Pozostałe wymagania określono we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do zaproszenia do negocjacji.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.271.72.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77314000 Grundstückspflege, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90914000 Parkplatzreinigung