2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31170617: Prestatiecontract Kwelderonderhoud Waddenzee 2022-2028
Beschreibung: *RECTIFICATIE* In de totale opdrachtwaarde na doorvoering van de wijzigingen is een typefout gemaakt. De totale waarde is aangepast in € 4.572.680,97 Scope betreft ‘Het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het Areaal ‘Hoofdvaarweg Lemmer – Delfzijl’, met upgradewerkzaamheden, in het beheersgebied van Rijkswaterstaat Noord-Nederland’
Interne Kennung: 31170617
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1