See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na roku 2026 na potrzeby obiektów i jednostek organizacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 PUM, Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 2 PUM oraz Szpitala w Kamieniu Pomorskim Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na rok 2026 na potrzeby obiektów i jednostek organizacyjnych USK-1, USK-2 oraz Szpitala w Kamieniu Pomorskim. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II SWZ. 3. Zamówienie składa się z 2 zadań.
Vorherige Bekanntmachung: 650229-2025
Interne Kennung: ZP/220/92/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej (bez dystrybucji) na potrzeby USK-1, USK-2 oraz Szpitala w Kamieniu Pomorskim;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i dystrybucję energii elektrycznej na potrzeby USK-1.
Interne Kennung: Zadanie nr 2