See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych
Beschreibung: Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych - zgodnie z formularzem cenowym, zakresem czynności i zapisami SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 688313-2025
Interne Kennung: 125/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: pilna potrzeba przeprowadzenia procedury postępowania celem przeprowadzenia przeglądów, ponowienie uprzednio prowadzonego postępowania, które w przedmiotowym zakresie zostało unieważnione z powodu braku ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Usługa przeglądów i naprawy Aparatów do terapii nerkozastępczej OMNI
Beschreibung: Usługa przeglądów i naprawy Aparatów do terapii nerkozastępczej OMNI - zgodnie z formularzem cenowym, zakresem czynności i zapisami SWZ
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Usługa przeglądów i napraw pomp infuzyjnych oraz stacji dokujących firmy Bbraun
Beschreibung: Usługa przeglądów i napraw pomp infuzyjnych oraz stacji dokujących firmy Bbraun - zgodnie z formularzem cenowym, zakresem czynności i zapisami SWZ
Interne Kennung: 2