8260-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Wykonanie dokumentacji projektowej trasy dla rowerów w ramach zadania pn.: „Z bocianem przez EGO! - utworzenie subregionalnego szlaku rowerowego”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej trasy dla rowerów w ramach zadania pn.: „Z bocianem przez EGO! - utworzenie subregionalnego szlaku rowerowego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej trasy dla rowerów w ramach zadania pn.: „Z bocianem przez EGO! - utworzenie subregionalnego szlaku rowerowego”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej trasy dla rowerów w ramach zadania pn.: „Z bocianem przez EGO! - utworzenie subregionalnego szlaku rowerowego” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.