826009-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa ciepła na 2026r do budynków zarządzanych przez Miejski Zarząd Budynków w Raciborzu”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ciepła na 2026r do budynków zarządzanych przez Miejski Zarząd Budynków w Raciborzu”.
BeschreibungZ przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze, przedmiotowa dostawa ciepła do budynków zarządzanych przez Miejski Zarząd Budynków w Racibórzu, może być świadczona wyłącznie przez jednego dostawcę, tj. Orlen TERMIKA S.A. z Jastrzębia Zdroju.
Vorherige Bekanntmachung686047-2025
Interne Kennung6/MZB/ZP/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUdzielono firmie ORLEN Termika Silesia S.A ul. Rybnicka 6c, 44-335 Jastrzębie Zdrój, dostawę ciepła do budynków zarządzanych przez Miejski Zarząd Budynków w Raciborzu z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.