82602-2026 - Ergebnis
Tschechien – Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes – Zajištění tiskových služeb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění tiskových služeb
BeschreibungCílem této veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému na tiskové služby nepravidelné povahy (vč. jejich zabalení a dopravy na místo určené zadavatelem) pro Český rozhlas zahrnující tiskoviny různých formátů zejména typu plakát, leták, brožura, katalog, PVC banner, roll-up apod.
Vorherige Bekanntmachung655335-2023
Interne KennungVZ31/2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
LosLOT-0001