2. Verfahren
Verfahren
Titel: Památník Mohyla míru - Expozice Bitva u Slavkova 1805
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace nové expozice s názvem „Památník Mohyla míru - Expozice Bitva u Slavkova 1805“ v muzeu Památníku Mohyla míru na adrese: K Mohyle míru 200, 664 58 Prace, a to v souladu s projektovou dokumentací (Příloha č. 1 zadávací dokumentace). Předmět veřejné zakázky zahrnuje stavební práce vč. deinstalace stávající expozice; dodání a instalaci vitrín; dodání a instalaci osvětlení; zajištění grafického designéra, který specifikuje vizuální styl expozice a vypracuje veškeré grafické výstupy; preventivní konzervaci – nastavení klimatických a světelných podmínek v rámci expozice; dodání a instalaci audiovizuální techniky; řídící systém expozice; zajištění audio guide průvodce. Kompozice prostorového řešení expozice je rozdělena do čtyř místností: • A – Válka v Evropě • B – Člověk ve válce • C – Bitva tří císařů • D – Důsledky války
Interne Kennung: P25V00000183
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001