2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdienstverlening
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft als doel om voor de gemeente Dantumadiel een overeenkomst te sluiten voor de accountantscontrole. Opdrachtgever wil per 1 juni 2026 de overeenkomsten sluiten met een accountant met een initiële duur van drie jaar. Na de initiële periode kan de overeenkomst driemaal worden verlengd met een periode van één jaar. De totale geschatte waarde van de gehele opdracht inclusief verlengingen bedraagt € 500.000. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2025-292644
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De totale opdracht betreft het uitvoeren van de volgende werkzaamheden: • De controle op de jaarrekening, inclusief de SISA-regelingen (Single Information, Single Audit) zoals benoemd in artikel 213 Gemeentewet. • De controle op de specifieke regelingen die niet onder het regime van SISA vallen. • Een interim-controle gericht op de beheersing van de gemeentelijke processen en systemen en de daarbij te onderkennen risico’s en deze te rapporteren in een management letter. • Het geven van ondersteuning en adviezen aan de gemeenteraad, het college en ambtelijke organisatie in het kader van de ‘natuurlijke adviesfunctie’. De auditcommissie kan 2 extra onderzoeksvragen stellen. Opdrachtgever wil per 1 juni 2026 de overeenkomsten sluiten met een accountant met een initiële duur van drie jaar. Na de initiële periode kan de overeenkomst driemaal worden verlengd met een periode van één jaar. De totale geschatte waarde van de gehele opdracht inclusief verlengingen bedraagt € 500.000. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Het aantal SISA regelingen kan afwijken. - De auditcommissie kan 2 extra onderzoeksvragen stellen.