See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów: Dostawa jednego samochodu osobowego SUV; Dostawa jednego samochodu osobowego SUV; Dostawa dwóch samochodów osobowych powyżej 5 miejsc.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów, o parametrach technicznych i wymaganiach ujętych w załącznikach nr 1a, 1b i 1c do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 674513-2025
Interne Kennung: 58/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 34110000 Personenkraftwagen, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa jednego samochodu osobowego SUV.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego samochodu osobowego SUV, spełniającego wymagania określone w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: 58/2025/ZP - część I
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego samochodu osobowego SUV, spełniającego wymagania określone w załączniku nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: 58/2025/ZP - część II
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa dwóch samochodów osobowych powyżej 5 miejsc.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch samochodów osobowych powyżej 5 miejsc, spełniających wymagania określone w załączniku nr 1c do SWZ
Interne Kennung: 58/2025/ZP - część III