2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa i modernizacja posiadanego systemu informatycznego HIS wraz z dostawą i wdrożeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i modernizacja posiadanego systemu informatycznego HIS w ramach realizacji przedsięwzięcia Rozwój nowoczesnej opieki wysokospecjalistycznej, onkologicznej poprzez modernizację infrastruktury Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” – zgodnie z warunkami, szczegółowym opisem i ilością określoną w SWZ i Załączniku nr 23.3. do SWZ „Formularz wymaganych–oferowanych parametrów”.
Vorherige Bekanntmachung: 528079-2025
Interne Kennung: DZ-751-54/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Rozbudowa i modernizacja posiadanego systemu informatycznego HIS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i modernizacja posiadanego systemu informatycznego HIS w ramach realizacji przedsięwzięcia Rozwój nowoczesnej opieki wysokospecjalistycznej, onkologicznej poprzez modernizację infrastruktury Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” – zgodnie z warunkami, szczegółowym opisem i ilością określoną w SWZ i Załączniku nr 23.3. do SWZ „Formularz wymaganych–oferowanych parametrów” Przedmiotem zadania jest rozbudowa i modernizacja posiadanego przez Zamawiającego systemu HIS Eskulap o następujące elementy: 1) Pulpit pielęgniarski OPEN – wdrożenie pulpitu pielęgniarskiego, który umożliwi efektywne zarządzanie danymi pacjentów oraz umożliwi pielęgniarkom dostęp do aktualnych informacji medycznych w czasie rzeczywistym. 2) Pulpit ambulatoryjny OPEN – wdrożenie pulpitu do obsługi pacjentów ambulatoryjnych, wspierającego zarządzanie dokumentacją oraz usprawniającego procesy diagnostyczne i terapeutyczne. 3) Chemioterapia (5 stanowisk) – wprowadzenie stanowisk dedykowanych chemioterapii, wspierających leczenie pacjentów onkologicznych i monitorowanie ich stanu zdrowia. 4) Chemioterapia - Loża (2 stanowiska) – zakup dodatkowych stanowisk dla chemioterapii (obsługi wagi), umożliwiających obsługę większej liczby pacjentów w trakcie leczenia. 5) Dodatkowe stanowiska NG – rozbudowa systemu o dodatkowe stanowiska robocze, co umożliwi sprawniejsze działanie w obrębie całej placówki