2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY CENTRALNEJ STERYLIZATORNI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY CENTRALNEJ STERYLIZATORNII; W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA PN. „POPRAWA EFEKTYWNOŚCI FUNKCJONOWANIA, DOSTĘPNOŚCI I JAKOŚCI UDZIELANYCH ŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE ONKOLOGII PRZEZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. K. ŁUKOWICZA W CHOJNICACH” REALIZOWANEGO W RAMACH KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZENIA ODPORNOŚCI: KOMPONENT D „EFEKTYWNOŚĆ, DOSTĘPNOŚĆ I JAKOŚĆ SYSTEMU OCHRONY ZDROWIA” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, określona szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)/ Formularzu asortymentowo - cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzu parametrów technicznych – Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 639699-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191110 Autoklaven
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42163000 Dampferzeuger, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY CENTRALNEJ STERYLIZATORNI; W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA PN. „POPRAWA EFEKTYWNOŚCI FUNKCJONOWANIA, DOSTĘPNOŚCI I JAKOŚCI UDZIELANYCH ŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE ONKOLOGII PRZEZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. K. ŁUKOWICZA W CHOJNICACH” REALIZOWANEGO W RAMACH KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZENIA ODPORNOŚCI: KOMPONENT D „EFEKTYWNOŚĆ, DOSTĘPNOŚĆ I JAKOŚĆ SYSTEMU OCHRONY ZDROWIA” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, określona szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)/ Formularzu asortymentowo - cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzu parametrów technicznych – Załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: FZAP-380-23/25