826258-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usunięcie i unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych z terenu hali magazynowej w miejscowości Kamyk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsunięcie i unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych z terenu hali magazynowej w miejscowości Kamyk
BeschreibungUsunięcie wszystkich odpadów niebezpiecznych nielegalnie zgromadzonych i składowanych w hali magazynowej w Kamyku przy ul. Stefana Żeromskiego 66 (nr ewid. dz. 562 i 563, obręb Kamyk, gmina Kłobuck), umieszczonych w różnego rodzaju pojemnikach w tym ok. 500 pojemnikach typu Mauser (o pojemności 1000 l) oraz w ok. 400 beczkach metalowych (o pojemności 200 l) oraz poddanie ich odpowiednim do właściwości odpadów ostatecznym procesom unieszkodliwiania poprzez ich termiczne przekształcenie na lądzie. Lokalizacja nieruchomości oraz jej oznaczenie w formie map
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen, 90523000 Entsorgung von Giftmüll, außer Atommüll und verseuchten Böden
5. Los
LosLOT-0001