2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wzrost potencjału OSP w gminie Zambrów”
Beschreibung: Część nr 1 Dostawa dwóch średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych dla OSP w Starym Laskowcu i Zbrzeźnicy Część nr 2 Zakup ubrań specjalnych strażackich 2-częściowych
Vorherige Bekanntmachung: 727971-2025
Interne Kennung: OSS.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35811100 Feuerwehruniformen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zakup ubrań specjalnych strażackich 2-częściowych
Beschreibung: 1. Wymagania podstawowe: - ubranie specjalne dwuczęściowe powinno składać się ze spodni i kurtki specjalnej w kolorze piaskowym, - ubranie powinno posiadać aktualne świadectwo dopuszczenia CNBOP. 2. Wymagania szczegółowe: - spodnie jak i kurtki wchodzące w skład kompletu powinny być wykonane z materiału NOMEX® NXT, - posiadać wysokiej jakości membranę PTFE, zapewniającą wysoką oddychalność i odporność na przenikanie bakterii, krwi i wirusów, - kurtka powinna być wyposażona w bloker wilgoci na mankietach oraz oddychającą, trzywarstwową membranę na rękawach, - zamek typu YKK z funkcją antypaniczną, - spodnie wyposażone w regulowany ściągacz biodrowy oraz odpinane regulowane szelki, w szwach spodni znajduje się bloker wilgoci, - obustronne kieszenie oraz zaczepu do montażu sprzętu radiotelefonicznego, - perforowane odblaskowe pasy 3M. 3. Rozmiary: Lp. Wzrost Obwód klatki piersiowej Obwód w pasie 1. 186 120 120 2. 181 104 94 3. 170 108 96 4. 186 120 120 5. 170 102 85 6. 177 118 104 7. 164 98 83 8. 175 108 84 9. 173 98 90 10. 186 115 105 11. 175 108 95 12. 178 115 110 13. 186 106 97 14. 186 120 120 15. 186 120 120 16. 170 95 100 17. 178 108 95 18. 176 127 123 19. 185 120 120 20. 176 108 108 21. 181 104 94 22. 180 110 105 23. 183 110 100 24. 186 100 95 25. 181 105 94 26. 178 106 106 27. 178 106 105 28. 180 103 100 29. 160 110 106 30. 162 100 96 31. 182 120 110 32. 186 112 106 33. 186 115 105 34. 175 110 110 35. 177 105 95 36. 165 108 93 37. 182 116 110 38. 173 118 104 39. 180 110 90 40. 183 104 98
Haupteinstufung (cpv): 35811100 Feuerwehruniformen