2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków do budynków a także innych obiektów KZB Legionowo Spółka z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków do budynków komunalnych stanowiących własność Gminy Miejskiej Legionowo zarządzanych i administrowanych przez KZB Legionowo Spółka z o.o. a także innych obiektów KZB Legionowo Spółka z o.o. wymienionych w załączniku nr 1. 2. Szacunkowe zapotrzebowanie na wodę w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026r. oraz szacunkowa ilość odprowadzanych ścieków wynosi WODA 94000 m3 KANALIZACJA 95082 m3 3. Na wniosek Zamawiającego możliwe jest zwiększenie lub zmniejszenie ilości obiektów (punktów poboru) wymienionych w załączniku nr 1.
Interne Kennung: DOP-ZP-20/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Begründungscode: Sonstiges öffentliches Interesse
Datum der zukünftigen Veröffentlichung: 11/12/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65100000 Wasserversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków do budynków komunalnych a także innych obiektów KZB Legionowo Spółka z o.o.
Beschreibung: Dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków do budynków komunalnych stanowiących własność Gminy Miejskiej Legionowo zarządzanych i administrowanych przez KZB Legionowo Spółka z o.o. a także innych obiektów KZB Legionowo Spółka z o.o.