See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi zorganizowania i przeprowadzenia kursów dla uczniów i nauczycieli, w ramach projektu pn. „Zawód instalator” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego + w ramach Programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 FELD.08.08-IZ.00-0069/24
Beschreibung: 1.1. Usługi zorganizowania i przeprowadzenia kursów, z podziałem na zadania częściowe (pakiety) 1.1.1. Pakiet 1: 1. Uprawnienia energetyczne - elektryczne Grupa I - 14h – 1 grupa – 20 osób 2. Uprawnienia energetyczne - grzewcze Grupa II - 14h – 1 grupa – 20 osób 3. Uprawnienia energetyczne - gazowe Grupa III - 14h – 1 grupa – 20 osób 4. Uprawnienia energetyczne w zakresie I, II oraz III grupy – 42h – 1 osoba 1.1.2. Pakiet 2: 1. Operator koparko-ładowarki –- 134h (52h teorii, 82h praktyki) – 20 osób 2. Operator koparko-ładowarki –- 134h (52h teorii, 82h praktyki) – 1 grupa 3 osoby 3. Operator wiertnic dla technologii bezwykopowych (klasa III - 52h teorii, oraz zajęcia praktyczne wymagane do dopuszczenia do egzaminu państwowego) 4. Szkolenie wysokościowe - 24 h (8h teorii, 16h praktyki) – 2 grupy po 20 osób 5. Operator kafarów – 24 h – 1 grupa – 1 grupa 20 osób 6. Operator wiertnic pionowych – 24h – 1 grupa 20 osób 1.1.3. Pakiet 3: 1. Szkolenie F-gazy – 14 h – 1 grupa 20 osób 2. Szkolenie F-gazy – 14h – 1 grupa 3 osoby 3. Szkolenie lutowanie twarde rur miedzianych – 7 h– 1 grupa 20 osób 4. Szkolenie pompy ciepła z montażem hydraulicznym od podstaw - 14h – 2 grupy po 20 osób 5. Szkolenie pompy ciepła i klimatyzacja - 22h – 1 grupa – 2 osoby 6. Szkolenie Audyt, serwis i czyszczenie instalacji pompy ciepła - 14h 7. Projektowanie pomp ciepła – 14 h - 2 grupy po 10 osób 8. Szkolenie Instalator systemów fotowoltaicznych - 35h – 1 grupa 20 osób 9. Szkolenie certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych – 24h – 1 grupa 2 osoby 10. Szkolenie – badania kamerą termowizyjną w fotowoltaice – 14 h – 2 grupy po 10 osób 11. Szkolenie – certyfikowany instalator systemów magazynowania energii – 14 h – 1 grupa 20 osób 12. Kolektory słoneczne – 7h – 2 grupy po 10 osób 13. Instalator rekuperacji – 14h – 1 grupa 20 osób 1.1.4. Pakiet 4: 1. Szkolenie z zakresu kosztorysowania od podstaw (w oparciu o program Norma PRO) - 20h – 1 grupa 20 osób 2. Szkolenie kosztorysowanie od podstaw (w oparciu o program Norma PRO) - 24h – 1 grupa 2 osoby 1.1.5. Pakiet 5: 1. Szkolenie z języka niemieckiego – serwis instalacji gazowych i urządzeń wodociągowych 50h – 4 grupy po 10 osób 2. Szkolenie język angielski techniczny – 60h – 1 osoba 1.1.6. Pakiet 6: 1. Warsztaty proekologiczne dla nauczycieli – 10h – 1 grupa 10 osób 2. Szkolenie z zakresu edukacji włączającej obejmujące wykorzystanie technologii cyfrowych – 10h - 1 grupa 10 osób 3. Szkolenie z zakresu zapobiegania dyskryminacji – 10h – 1 grupa 10 osób 1.1.7. Pakiet 7: 1. Szkolenie z zakresu nowoczesnych metod nauczania z uwzględnieniem metody P.Dennisona – 10h – 1 grupa 10 osób 1.1.8. Pakiet 8: 1. Szkolenie mykologiczno-budowlane „Ochrona budynków przed wilgocią, korozją biologiczną i ogniem” - 140h (1 osoba) 1.1.9. Pakiet 9: 1. Szkolenie obsługa drukarki 3D - 14h – 1 grupa – 20 osób 1.1.10. Pakiet 10: 1. Szkolenie Systemy detekcji gazów – 5 h – 2 grupy po 20 osób 1.1.11. Pakiet 11: 1. Montaż systemu nawadniającego – 12 h – 2 grupy po 20 osób 1.1.12. Pakiet 12: 1. Szkolenie Zastosowanie wykładzin CIPP do renowacji przewodów kanalizacyjnych i wodociągowych - 2h – 1 grupa 5 osób 1.1.13. Pakiet 13: 1. Szkolenie Inteligentne systemy domowe - 14h – 2 grupy po 20 osób 1.1.14. Pakiet 14: 1. Szkolenie Budownictwo energooszczędne - 14h 1.1.15. Pakiet 15: 1. Montaż instalacji sanitarnych – 200h – 4 grupy po 10 osób 1.1.16. Pakiet 16: 1. Obsługa stacji gazowej – 6h - 2 grupy po 20 osób 1.1.17. Pakiet 17: 1. Szkolenie Serwis kotłów gazowych - 7h - 2 grupy po 20 osób 1.1.18. Pakiet 18: 1. Szkolenie Instalacje elektryczne 14h - 2 grupy po 10 osób 1.1.19. Pakiet 19: 1. Szkolenie obsługa dronów do prac urządzeń instalacyjnych - 30h - 1 grupa 20 osób 1.1.20. Pakiet 20: 1. Podesty ruchome – 24h - 1 grupa 20 osób 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 2/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1: 1. Uprawnienia energetyczne - elektryczne Grupa I - 14h – 1 grupa – 20 osób 2. Uprawnienia energetyczne - grzewcze Grupa II - 14h – 1 grupa – 20 osób 3. Uprawnienia energetyczne - gazowe Grupa III - 14h – 1 grupa – 20 osób 4. Uprawnienia energetyczne w zakresie I, II oraz III grupy – 42h – 1 osoba Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2: 1. Operator koparko-ładowarki –- 134h (52h teorii, 82h praktyki) – 20 osób 2. Operator koparko-ładowarki –- 134h (52h teorii, 82h praktyki) – 1 grupa 3 osoby 3. Operator wiertnic dla technologii bezwykopowych (klasa III - 52h teorii, oraz zajęcia praktyczne wymagane do dopuszczenia do egzaminu państwowego) 4. Szkolenie wysokościowe - 24 h (8h teorii, 16h praktyki) – 2 grupy po 20 osób 5. Operator kafarów – 24 h – 1 grupa – 1 grupa 20 osób 6. Operator wiertnic pionowych – 24h – 1 grupa 20 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3: 1. Szkolenie F-gazy – 14 h – 1 grupa 20 osób 2. Szkolenie F-gazy – 14h – 1 grupa 3 osoby 3. Szkolenie lutowanie twarde rur miedzianych – 7 h– 1 grupa 20 osób 4. Szkolenie pompy ciepła z montażem hydraulicznym od podstaw - 14h – 2 grupy po 20 osób 5. Szkolenie pompy ciepła i klimatyzacja - 22h – 1 grupa – 2 osoby 6. Szkolenie Audyt, serwis i czyszczenie instalacji pompy ciepła - 14h 7. Projektowanie pomp ciepła – 14 h - 2 grupy po 10 osób 8. Szkolenie Instalator systemów fotowoltaicznych - 35h – 1 grupa 20 osób 9. Szkolenie certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych – 24h – 1 grupa 2 osoby 10. Szkolenie – badania kamerą termowizyjną w fotowoltaice – 14 h – 2 grupy po 10 osób 11. Szkolenie – certyfikowany instalator systemów magazynowania energii – 14 h – 1 grupa 20 osób 12. Kolektory słoneczne – 7h – 2 grupy po 10 osób 13. Instalator rekuperacji – 14h – 1 grupa 20 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4: 1. Szkolenie z zakresu kosztorysowania od podstaw (w oparciu o program Norma PRO) - 20h – 1 grupa 20 osób 2. Szkolenie kosztorysowanie od podstaw (w oparciu o program Norma PRO) - 24h – 1 grupa 2 osoby Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5: 1. Szkolenie z języka niemieckiego – serwis instalacji gazowych i urządzeń wodociągowych 50h – 4 grupy po 10 osób 2. Szkolenie język angielski techniczny – 60h – 1 osoba Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6: 1. Warsztaty proekologiczne dla nauczycieli – 10h – 1 grupa 10 osób 2. Szkolenie z zakresu edukacji włączającej obejmujące wykorzystanie technologii cyfrowych – 10h - 1 grupa 10 osób 3. Szkolenie z zakresu zapobiegania dyskryminacji – 10h – 1 grupa 10 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7: 1. Szkolenie z zakresu nowoczesnych metod nauczania z uwzględnieniem metody P.Dennisona – 10h – 1 grupa 10 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8: 1. Szkolenie mykologiczno-budowlane „Ochrona budynków przed wilgocią, korozją biologiczną i ogniem” - 140h (1 osoba) Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9: 1. Szkolenie obsługa drukarki 3D - 14h – 1 grupa – 20 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10: 1. Szkolenie Systemy detekcji gazów – 5 h – 2 grupy po 20 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11: 1. Montaż systemu nawadniającego – 12 h – 2 grupy po 20 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12: 1. Szkolenie Zastosowanie wykładzin CIPP do renowacji przewodów kanalizacyjnych i wodociągowych - 2h – 1 grupa 5 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13: 1. Szkolenie Inteligentne systemy domowe - 14h – 2 grupy po 20 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Pakiet 14: 1. Szkolenie Budownictwo energooszczędne - 14h Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Pakiet 15: 1. Montaż instalacji sanitarnych – 200h – 4 grupy po 10 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Pakiet 16: 1. Obsługa stacji gazowej – 6h - 2 grupy po 20 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Pakiet 17: 1. Szkolenie Serwis kotłów gazowych - 7h - 2 grupy po 20 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Pakiet 18: 1. Szkolenie Instalacje elektryczne 14h - 2 grupy po 10 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Pakiet 19: 1. Szkolenie obsługa dronów do prac urządzeń instalacyjnych - 30h - 1 grupa 20 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: Pakiet 20: 1. Podesty ruchome – 24h - 1 grupa 20 osób Szczegółowy opis podany jest w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ