826507-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa dwuwymiarowego chromatografu gazowego (GC×GC-QTOF)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dwuwymiarowego chromatografu gazowego (GC×GC-QTOF)
Beschreibung„Dostawa do Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH – Państwowego Instytutu Badawczego Systemu dwuwymiarowego chromatografu gazowego z kwadrupolowym spektrometrem mas i pomiarem czasu przelotu (GC×GC-QTOF) oraz detektorem płomieniowo-jonizacyjnym (FID) i automatycznym podajnikiem próbek wraz z dodatkowym wyposażeniem do oznaczania olejów mineralnych (w tym generatorem azotu, generatorem wodoru, chromatografem cieczowym z automatycznym dozownikiem i kolektorem frakcji) systemem komputerowym, drukarką oraz oprogramowaniem, w tym do analizy chromatogramów dwuwymiarowych.”
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa do Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH – Państwowego Instytutu Badawczego Systemu dwuwymiarowego chromatografu gazowego z kwadrupolowym spektrometrem mas i pomiarem czasu przelotu (GC×GC-QTOF) oraz detektorem płomieniowo-jonizacyjnym (FID) i automatycznym podajnikiem próbek wraz z dodatkowym wyposażeniem do oznaczania olejów mineralnych (w tym generatorem azotu, generatorem wodoru, chromatografem cieczowym z automatycznym dozownikiem i kolektorem frakcji) systemem komputerowym, drukarką oraz oprogramowaniem, w tym do analizy chromatogramów dwuwymiarowych.”
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji