826511-2025 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – Opracowanie dokumentacji na budowę dróg wraz z uzbrojeniem, w rejonie ul. J. Kochanowskiego w Stąporkowie objętym MPZP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji na budowę dróg wraz z uzbrojeniem, w rejonie ul. J. Kochanowskiego w Stąporkowie objętym MPZP
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej na budowę trzech nowych dróg KDD1, KDD2, KDD3, rozbudowę drogi gminnej ul. 1000-lecia oraz przebudowę odcinka drogi powiatowej ul. Górniczej w Stąporkowie, od skrzyżowania z ul. J. Kochanowskiego do skrzyżowania z projektowaną drogą KDD3, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Opracowanie dokumentacji na budowę dróg wraz z uzbrojeniem, w rejonie ul. Jana Kochanowskiego w Stąporkowie objętym MPZP”. Dokumentacja ma obejmować zarówno część drogową, jak i projekty dot. infrastruktury technicznej tj. sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, deszczowej i oświetlenia drogowego. Przedmiot zamówienia obejmuje uzyskanie ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej ZRID na podstawie ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (tekst jedn. Dz.U. z 2024 poz. 311) w tym załączników decyzji ZRID, podziałów nieruchomości, wykazu właścicieli gruntów, ustalenie granic oraz uzyskanie prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę dla branży sanitarnej i wodociągowej na podstawie ustawy prawo budowlane z dnia 7 lica 1994 r.(tekst jedn. Dz. U. z 2025 r. poz. 418 z późn. zm.). Lokalizacja przedmiotu opracowania: Inwestycja będzie prowadzona w nw. drogach gminnych i drodze powiatowej : - droga gminna KDD1 - o dł. ok. 540m, - droga gminna KDD2 - o dł. ok. 540m, - droga gminna KDD3 - o dł. ok. 540m, - droga gminna KDL3 (ul. 1000-lecia) - o dł. ok. 450 m, - droga powiatowa KDZ ( ul. Górnicza) - o dł. ok. 370 m dla których niezbędnym będzie uzyskanie przez Wykonawcę decyzji o lokalizacji urządzenia w pasie drogowym od zarządcy dróg publicznych w zakresie kanalizacji sanitarnej i wodociągowej. W przypadku konieczności wejścia w teren działek niebędących własnością Zamawiającego, do zadań Wykonawcy należeć będzie uzyskanie oświadczenia o prawie dysponowania nieruchomością na cele budowlane w przypadku własności/współwłasności prywatnej od wszystkich jej właścicieli/współwłaścicieli wykazanych w ewidencji nieruchomości Starostwa Powiatowego w Końskich. Lokalizacja inwestycji została przedstawiona na załączniku nr 1 do OPZ (wyciąg z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla części terenu miasta Stąporków w rejonie ulicy Kochanowskiego). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowią załączniki 13 i 13A Działu I SWZ.
Interne KennungZP.271.23.2025.MW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001