82661-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Zpracování projektové dokumentace BD Mostecká 16 – Rekonstrukce BD pro družstevní bydlení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace BD Mostecká 16 – Rekonstrukce BD pro družstevní bydlení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování dále uvedené kompletní projektové dokumentace a zajištění dále uvedených souvisejících inženýrských činností pro realizaci rekonstrukce BD Mostecká 16 pro družstevní bydlení. - Průzkumy – stanovení požadavků na průzkumy a provedení průzkumů (PR); - zhotovení projektové dokumentace pro povolení stavby (DS); - obstarání povolení záměru (SP); - zhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby, nejde-li o stavbu rodinného domu nebo stavbu pro rodinnou rekreaci (DPS); - technická pomoc v zadávacím řízení na výběr Zhotovitele stavby (HN); - výkon autorského dohledu při realizaci stavby (AD); - spolupráce při dokončení stavby (AD-D). Podrobný rozsah výše uvedených součástí předmětu plnění této veřejné zakázky je uveden v textu SMLOUVY.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau