2. Verfahren
Verfahren
Titel: Self-Service AI Planning Agents - Filuta Development Kit (FDK)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je komplexní návrh, vývoj, implementace, testování, dokumentace a následná podpora platformy Filuta Development Kit (FDK), která zajistí efektivní integraci autonomních plánovacích agentů využívajících symbolickou umělou inteligenci (AI) s externími systémy a simulátory. Konkrétně se jedná o aplikace v automobilovém průmyslu, obranných simulacích, herním průmyslu a robotických platformách. Dodavatel zajistí komplexní realizaci projektu od úvodní analýzy až po závěrečnou integraci, validaci a uvedení do provozu.
Interne Kennung: Self-Service AI Planning Agents - Filuta Development Kit (FDK)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Self-Service AI Planning Agents - Filuta Development Kit (FDK
Interne Kennung: Self-Service AI Planning Agents - Filuta Development Kit (FDK