See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa leków dla Działu Farmacji Szpitalnej dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostawa leków dla Działu Farmacji Szpitalnej dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduje się w załączniku do SWZ ,,Opis Przedmiotu Zamówienia’’ który stanowi integralną część SWZ -Nie dopuszcza się zaoferowania suplementów diety. -W przypadku braku produktu na rynku, Wykonawca zobowiązany jest do podania ostatniej ceny danego asortymentu oraz stosownej adnotacji w rubryce uwagi Zamawiający wykluczy Wykonawcę, jeżeli nie wykaże braku podstaw do jego wykluczenia.Weryfikacja podstaw wykluczenia oparta jest o art. 108 ust. 1 ustawy jako obligatoryjne przesłanki.Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: - będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: -udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego, -handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego,o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego lub w art. 46 lub art. 48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie, - lub w art.. 54 ust 14 ustawy z 12.05.2011 o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych -finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego, -o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa, -pracy małoletnich cudzoziemców powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania -pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. poz. 769), -przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296–307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270–277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe, -o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1; -wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że Wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności; -wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne; -jeżeli Zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie; jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1, PZP doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia. 1. Wykonawca może zostać wykluczony przez zamawiającego na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia. 2. Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 5, PZP jeżeli udowodni zamawiającemu, że spełnił łącznie następujące przesłanki: 1()naprawił lub zobowiązał się do naprawienia szkody wyrządzonej przestępstwem, wykroczeniem lub swoim nieprawidłowym postępowaniem, w tym poprzez zadośćuczynienie pieniężne; 2()wyczerpująco wyjaśnił fakty i okoliczności związane z przestępstwem, wykroczeniem lub swoim nieprawidłowym postępowaniem oraz spowodowanymi przez nie szkodami, aktywnie współpracując odpowiednio z właściwymi organami, w tym organami ścigania, lub zamawiającym; 3()podjął konkretne środki techniczne, organizacyjne i kadrowe, odpowiednie dla zapobiegania dalszym przestępstwom, wykroczeniom lub nieprawidłowemu postępowaniu, w szczególności:zerwał wszelkie powiązania z osobami lub podmiotami odpowiedzialnymi za nieprawidłowe postępowanie wykonawcy, zreorganizował personel,wdrożył system sprawozdawczości i kontroli,utworzył struktury audytu wewnetrznego. Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował kryterium najniższej ceny
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostawa leków dla Działu Farmacji Szpitalnej dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nidzicy przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduje się w załączniku do SWZ ,,Opis Przedmiotu Zamówienia’’ który stanowi integralną część SWZ 2. W pakietach dla Działu Farmacji Szpitalnej z przeznaczeniem dla pacjentów szpitalnych: -Dopuszcza się zmianę wielkości opakowania z zachowaniem ogólnej ilości leku podanej przez Zamawiającego oraz wymaganych dawek. Opakowania należy przeliczyć w taki sposób aby ogólna ilość leku była nie mniejsza niż podana w SWZ , a zaoferowana ilość opakowań była liczbą całkowitą (należy zaokrąglić w górę do pełnych opakowań). -Nie dopuszcza się zaoferowania suplementów diety. -W przypadku braku produktu na rynku, Wykonawca zobowiązany jest do podania ostatniej ceny danego asortymentu oraz stosownej adnotacji w rubryce uwagi
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Amoksycylina + kwas klawulanowy
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Ceftriakson
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Enoksaparyny
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Nadroparyny
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Płyny infuzyjne
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Preparaty żywieniowe i mlekozastępcze
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Kontrast – Kwas gadoterowy
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Opatrunki wysoko chłonne i leczenie do zaopatrywania ran przewlekłych
Interne Kennung: 9