See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa chodnika wzdłuż ulicy Gutenberga i Ślicznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej w zakresie formy jak i wymaganej procedury ustalonej w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. prawo budowlane – tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 725 z późniejszymi zmianami oraz pozostałych przepisach powszechnie obowiązujących wraz ze skutecznym zgłoszeniem robót niewymagających pozwolenia na budowę lub uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę – wynikającym z polskiego prawa obowiązującego w dniu wszczęcia postępowania przetargowego. Przeprowadzenie przedmiotowego postępowania wynika z pilnej potrzeby udzielenia zamówienia wynikłej z konieczności przebudowy infrastruktury technicznej, poprawy bezpieczeństwa pieszych oraz poprawy stanu technicznego drogi. Zamawiający zamierza wybrać wykonawcę prac projektowych na rozbudowę drogi w ciągu ul. Gutenberga i ul. Ślicznej. Zadanie składa się z: 1. Opracowanie koncepcji wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień. 2. Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem skutecznego zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę lub uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę wydanej przez organ I instancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym podział na zakres gwarantowany oraz zakres opcjonalny przedstawiono na załącznikach do SWZ będących Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: NP.260.43.2024.P
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: „Budowa chodnika wzdłuż ulicy Gutenberga i Ślicznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej w zakresie formy jak i wymaganej procedury ustalonej w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. prawo budowlane – tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 725 z późniejszymi zmianami oraz pozostałych przepisach powszechnie obowiązujących wraz ze skutecznym zgłoszeniem robót niewymagających pozwolenia na budowę lub uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę – wynikającym z polskiego prawa obowiązującego w dniu wszczęcia postępowania przetargowego. Przeprowadzenie przedmiotowego postępowania wynika z pilnej potrzeby udzielenia zamówienia wynikłej z konieczności przebudowy infrastruktury technicznej, poprawy bezpieczeństwa pieszych oraz poprawy stanu technicznego drogi. Zamawiający zamierza wybrać wykonawcę prac projektowych na rozbudowę drogi w ciągu ul. Gutenberga i ul. Ślicznej. Zadanie składa się z: 1. Opracowanie koncepcji wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień. 2. Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem skutecznego zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę lub uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę wydanej przez organ I instancji. Zakres gwarantowany: Projekt drogi dla pieszych dł. ok. 430 m odcinek ul. Ślicznej od skrzyżowania z ul. Róży Wiatrów do skrzyżowania z ul. Imbirową (wraz z pozostałymi warunkami opisanymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia). Etap I – opracowanie koncepcji Etap II – opracowanie dokumentacji projektowej Zakres opcjonalny: Projekt drogi dla pieszych dł. ok. 220 m na odcinku od skrzyżowania ul Ślicznej z ul. Imbirowej do działki nr 1942. Etap I – opracowanie koncepcji Etap II – opracowanie dokumentacji projektowej Termin zakończenia wykonania wszystkich prac projektowych wynosi: 1. Zakres gwarantowany - opracowanie dokumentacji - termin zakończenia wykonania wszystkich prac projektowych wynosi: 6 miesiące od daty podpisania umowy – przekazanie kompletnej dokumentacji wraz z uzyskaniem skutecznego zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę lub uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę wydanej przez organ I instancji. 2. Zakres opcjonalny - opracowanie dokumentacji – termin zakończenia wykonania wszystkich prac projektowych wynosi: 8 miesięcy od daty przekazania wykonawcy informacji o uruchomieniu zakresu opcjonalnego - przekazanie kompletnej dokumentacji wraz z uzyskaniem skutecznego zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę lub uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę wydanej przez organ I instancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym podział na zakres gwarantowany oraz zakres opcjonalny przedstawiono na załącznikach do SWZ będących Opisem Przedmiotu Zamówienia.