2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare Europese aanbesteding Salaris-, HR- en Klantvolgsysteem voor de EMCO Groep
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van een opdrachtnemer voor de levering, implementatie en het technisch beheer van: - een salarissysteem voor EMCO; - een HRM-systeem voor EMCO; - een klantvolgsysteem voor EMCO; - en, optioneel, klantvolgsysteem voor Menso. Zie offerteaanvraag.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1