826767-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Gartenbau – SPZ Holešov - lokální biokoridor Za Vodárnou - Mokré - výsadba a následná péče o zeleň - opakování II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSPZ Holešov - lokální biokoridor Za Vodárnou - Mokré - výsadba a následná péče o zeleň - opakování II
BeschreibungÚčelem této veřejné zakázky je uzavření smluvního závazku – smlouvy o dílo na vybudování lokálního biokoridoru podél severní hranice SPZ Holešov a zajištění následné péče po dobu 5 let a lesnická oplocenka.
Interne KennungVZ/2025/6/120/03
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSPZ Holešov - lokální biokoridor Za Vodárnou - Mokré - výsadba a následná péče o zeleň - opakování II.