2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kybernetické bezpečnosti – zavedení systému ISMS
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka, nastavení, implementace a podpora systému řízení bezpečnosti informací (ISMS) v prostředí Zadavatele. Předmět Veřejné zakázky zahrnuje analýzu, nasazení, pořízení potřebných licencí nástroje, jeho nasazení, nastavení dle požadavků (dílo) a následnou servisní a rozvojovou podporu (služby technické podpory a služby metodického rozvoje). Bližší specifikace předmětu Veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 ZD Technické specifikaci a v příloze č. 2 ZD Katalogu požadavků. Předmětem Veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo (dále jen „Smlouva“), která tvoří přílohu č. 3 ZD. Veřejná zakázka je realizována v rámci projektu s názvem „Kybernetická bezpečnost městské části Praha 1“, spolufinancovaného z programu Národní plán obnovy, na základě Výzvy č. 46 - Kybernetická bezpečnost - městské části, registrační číslo projektu CZ.31.2.0/0.0/0.0/24_145/0011567. Veřejná zakázka je s ohledem na tuto skutečnost při zohlednění pravidel dle ust. § 18 odst. 2 ZZVZ zadávána v nadlimitním režimu. Dodavatel je povinen dodržovat veškerá pravidla a podmínky vyplývající z uvedeného dotačního programu, která se vztahují k Veřejné zakázce.
Interne Kennung: VZ6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72268000 Bereitstellung von Software, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001