See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2026: KAWA I HERBATA, OLEJE I TŁUSZCZE ROŚLINNE, JAJA, SOSY, ZUPY I PRZYPRAWY PRZETWORZONE, NAPOJE BEZALKOHOLOWE ORAZ DANIA INSTANT (6 ZADAŃ)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie kawy i herbaty, olei i tłuszczów roślinnych, jaj, sosów, zup i przypraw przetworzonych, napoi bezalkoholowych oraz dań instant (6 zadań)
Vorherige Bekanntmachung: 656552-2025
Interne Kennung: ŻYWN/540/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował ogłoszenie wstępne, w związku z czym jest uprawniony do skrócenia terminu składania ofert
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: kawa i herbata
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie kawy i herbaty
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp, zgodnie z formularzem kalkulacyjnym xls zawartym w załączniku nr 4 do SWZ i warunkami umowy, której wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: oleje i tłuszcze roślinne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie olei i tłuszczów roślinnych.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: jaja
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie jaj.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: zupy i przyprawy przetworzone
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie zup i przypraw przetworzonych.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15891000 Suppen und Brühen
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: napoje bezalkoholowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie napoi bezalkoholowych.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: dania instant
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie dań instant.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten