2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wzrost potencjału OSP w gminie Zambrów”
Beschreibung: Część nr 1 Dostawa dwóch średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych dla OSP w Starym Laskowcu i Zbrzeźnicy Część nr 2 Zakup ubrań specjalnych strażackich 2-częściowych
Vorherige Bekanntmachung: 694631-2025
Interne Kennung: OSS.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35811100 Feuerwehruniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa dwóch średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych dla OSP w Starym Laskowcu i Zbrzeźnicy.
Beschreibung: 1. Wymagania podstawowe 1.1. Pojazd zabudowany i wyposażony musi spełniać wymagania: ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. ,,Prawo o ruchu drogowym” (Dz. U. z 2023 r. poz. 1047 z późn. zm.) wraz z przepisami wykonawczymi ustawy z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych; rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143, poz. 1002 z późn. zm.); rozporządzenie ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 29 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Służb Kontrwywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej Straży Pożarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 594); norm: PN-EN 1846-1 i PN-EN 1846-2 (lub równoważnych); 1.2. Pojazd musi posiadać ważne świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz.U. z 2007 r. Nr 143, poz. 1002 i rozporządzenie zmieniające Dz.U. Nr 85 poz. 553 z 20010 r.). Świadectwo ważne na dzień odbioru pojazdu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ.