826846-2025 - Ergebnis
Niederlande – Versicherungen – Eigendommenverzekering overheden t.b.v. gemeente West Betuwe
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEigendommenverzekering overheden t.b.v. gemeente West Betuwe
BeschreibungDoelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de Eigendommenverzekering overheden wordt aangegaan. 1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensGelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: • Het aantal marktpartijen. • Het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de sluitnota in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
Titel1
BeschreibungEigendommenverzekering overheid t.b.v. gemeente West Betuwe 1
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenNiet van toepassing