See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Biała Podlaska w roku 2025"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Leśnictwa Leśna Podlaska w 2025 roku.
Interne Kennung: SA.270.22.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet 1 Leśnictwo Leśna Podlaska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałej działalności dodatkowej (koszenie łąk i pastwisk), pozyskania stroiszu oraz choinek, do wykonania głównie na terenie Leśnictwa Rudka w Nadleśnictwie Biała Podlaska. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałej działalności dodatkowej wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego . Zamówienia będą polegały na powtórzeniu usług zgodnych z usługami stanowiącymi przedmiot niniejszego zamówienia oraz usług podobnych w aspekcie technologicznym wykonawstwa. Ich zakres rzeczowy nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: pakiet 2 Leśnictwo Grabarka
Interne Kennung: pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: pakiet 3 Leśnictwo Rudka
Interne Kennung: pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: pakiet 4 Szkółka Rudka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa, nasiennictwa i ochrony lasu do wykonania na terenie Szkółki Rudka w 2025 roku wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: pakiet 5 Leśnictwo Zaścianek
Interne Kennung: pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: pakiet 6 Leśnictwo Konstantynów
Interne Kennung: pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: pakiet 7 Leśnictwo Cieleśnica
Interne Kennung: pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: pakiet 8 Leśnictwo Serwin
Interne Kennung: pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: pakiet 9 Leśnictwo Kniejówka
Interne Kennung: pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: pakiet 10 Leśnictwo Szadek
Interne Kennung: pakiet 10