2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA - Raamovereenkomst iPhones en accessoires t.b.v. gemeente Hellendoorn
Beschreibung: Betreft een raamovereenkomst voor de periode van 2 jaren, en optioneel voor 2 keer 1 optiejaar, voor de levering van mobiele telefoons (iPhones) en accessoires voor het personeel van de gemeente Hellendoorn.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Volgens Europese openbare procedure wetgeving
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie aanbestedingsstukken, aanbestedende dienst vraagt
826939-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Volgens Europese openbare procedure wetgeving
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1 stuk
Opties: