2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zmiana obsługi przejazdu kat. A km 119,973 na linii kolejowej nr 2 Terespol – Warszawa Zachodnia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz przeniesienie obsługi przejazdu km 119,973 do budynku LCS Łuków linii kolejowej nr 2 Terespol – Warszawa Zachodnia. Całość przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie: 1) dokumentacji projektowej niezbędnej do prawidłowego wykonania wszystkich robót i uzyskania dla niej wszystkich wymaganych opinii, uzgodnień, dopuszczeń, warunków, decyzji i pozwoleń niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia; 2) wszystkich robót zgodnie z zakresem zamówienia na podstawie opracowanej przez Wykonawcę i zatwierdzonej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej, o której mowa w ww. pkt 1, oraz wszystkich robót przygotowawczych niezbędnych do wykonania zakresu Umowy oraz wykonania wszelkich czynności wymaganych Prawem
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34990000 Ausrüstung für Kontrolle, Sicherheit, Signalisierung und Beleuchtung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau