2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van aardgas en elektriciteit
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van 100% groene elektriciteit en laagcalorisch aardgas aan de site van AZ St-Elisabeth Herentals en Heilig Hart Mol inclusief gerelateerde dienstverlening. Er werd geopteerd om deze aanbesteding in 2 percelen op te splitsen daar sommige energieaanbieders enkel aardgas of elektriciteit kunnen leveren. Het is de intentie van de Aanbestedende Overheid om het ziekenhuis AZ Turnhout VZW de mogelijkheid te bieden toe te treden tot deze opdracht vanaf 1 januari 2028. Op datum van publicatie zijn de technische en verbruiksgegevens van deze potentiële afnemer nog niet beschikbaar. Deze gegevens zullen, indien de toetreding wordt bevestigd, door de Aanbestedende Overheid aan de opdrachtnemer worden bezorgd. De opdrachtnemer aanvaardt dat deze bijkomende afnemer onder dezelfde contractvoorwaarden kan worden opgenomen, zonder heronderhandeling van de prijzen of voorwaarden. De mogelijke toetreding van bijkomende afnemers wordt niet beschouwd als een substantiële wijziging in de zin van de Wet Overheidsopdrachten, aangezien de draagwijdte en voorwaarden van deze toetreding voorafgaandelijk in het bestek zijn vermeld.
Interne Kennung: AZH-016_2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AZH-016_2026 - 1 - Elektriciteitsafname
Beschreibung: De levering van 100% groene elektriciteit aan de site van AZ Herentals en Heilig Hartziekenhuis Mol.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Los: LOT-0002
Titel: AZH-016_2026 - 2 - Aardgas afname
Beschreibung: De levering van rijk aardgas aan de site van AZ Herentals en Heilig Hartziekenhuis Mol.
Interne Kennung: 2