826999-2025 - Ergebnis
Polen – Maschinen für die Wärmebehandlung von Stoffen – Zadanie nr 18 - Dostawa drukarki 3D
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZadanie nr 18 - Dostawa drukarki 3D
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 18 jest dostawa drukarki 3D w ilości 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim mają odpowiadać oferowane akcesoria. Wewnętrzny identyfikator: WZPiFP-99-25 Zadanie nr 18 - Dostawa drukarki 3D
Vorherige Bekanntmachung590388-2025
Interne KennungWZPiFP­-99­-25 Zadanie nr 18 - Dostawa drukarki 3D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42940000 Maschinen für die Wärmebehandlung von Stoffen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 18 jest dostawa drukarki 3D w ilości 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim mają odpowiadać oferowane akcesoria.
Menge1 Stück