82700-2026 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety (znak sprawy: AEZ/S-244/2025)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety (znak sprawy: AEZ/S-244/2025)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa modeli anatomicznych w podziale na części zamówienia, zwane dalej “Pakietami numer od 1 do 5”: Pakiet numer 1: Symulowany pulsoksymetr Pakiet numer 2: Trenażer do płukania ucha Pakiet numer 3: Model czaszki dziecka Pakiet numer 4: Model gałki ocznej Pakiet numer 5: Model oka w powiększeniu - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, zwanych dalej ,,Pakietami numer od 1 do 5”, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, które stanowią odpowiednio Załączniki nr 2.1-2.5 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-244/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej „ustawą”, aktów wykonawczych do ustawy. 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy. 3. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 5. Wykonawca powinien zapoznać się z „SWZ”. 6. Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy. 7. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „ezamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 8. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania, 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2) wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str. 1 ze zm.). 9. Zamawiający odrzuci ofertę, w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 226 ust. 1 ustawy lub Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a), wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. lub Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c), który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia potwierdzającego brak podstaw wykluczenia, o którym mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2025 poz. 514) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 10. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ, Wykonawca zobowiązany jest złożyć dokumenty opisane w Rozdziale X i XIV SWZ. 11. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 12. Przedmiotowe środki dowodowe: Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych 13. Termin związania ofertą wynosi 90 dni, tj. do dnia 21.04.2026 r. 14. Administratorem danych osobowych jest: WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ. 15. Zamawiający nie określa szczegółowych warunków udziału w postępowaniu 16. Zamówienie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia pn.: „Innowacyjna Dydaktyka = Medycyna Przyszłości - rozbudowa i unowocześnienie bazy dydaktycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego”, sfinansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D2.1.1: Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne, na podstawie umowy o dofinasowanie nr KPOD.07.05-IP.10-0020/24/KPO/1210/2025/94 z dnia 12.06.2025 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet numer 1: symulowany pulsoksymetr
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa symulowanego pulsoksymetru - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący Załączniki numer 2.1 do SWZ.
Interne KennungPakiet numer 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2: dostawa trenażera do płukania ucha
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa trenażera do płukania ucha - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący Załączniki numer 2.2 do SWZ.
Interne KennungPakiet numer 2
LosLOT-0003
TitelPakiet numer 3: dostawa modelu czaszki dziecka
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa modelu czaszki dziecka - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący Załączniki numer 2.3 do SWZ.
Interne KennungPakiet numer 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4: dostawa modelu gałki ocznej
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa modelu gałki ocznej - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załączniki numer 2.4 do SWZ.
Interne KennungPakiet numer 4
LosLOT-0005
TitelPakiet numer 5: dostawa modelu oka w powiększeniu
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa modelu oka w powiększeniu - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik numer 6 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załącznik numer 2.5 do SWZ.
Interne KennungPakiet numer 5