See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aanstelling van een bureau voor interim-opdrachten in het AZ Sint Lucas Brugge
Beschreibung: Toelichting: AZ Sint Lucas Brugge wenst één of meerdere bureaus aan te stellen die gespecialiseerd zijn in het uitzenden van interim verpleegkundigen teneinde de eigen (tijdelijke) tekorten en afwezigheden te kunnen opvangen. Deze raamovereenkomst richt zich op korte interimopdrachten (dag/week). Projectstaffing maakt geen deel uit van deze raamovereenkomst. Voorstelling AZ Sint Lucas Brugge: AZ Sint-Lucas Brugge wil een efficiënt ziekenhuis zijn dat op mensenmaat en vanuit een christelijke inspiratie en met respect voor iedereen patiëntgestuurde en kwalitatieve zorg aanbiedt. Dit wensen we te realiseren door - Het aanbieden van specialistische zorg door competente medewerkers, gebaseerd op wetenschappelijk verantwoord handelen en door continue bijscholing. - Het effectief en het efficiënt inzetten van mensen en middelen met aandacht voor een veilig en aangenaam werkklimaat. - Het werken aan een kwaliteitscultuur door onze resultaten te meten, te evalueren en bij te sturen binnen elk aspect van de ziekenhuisactiviteit. - Het ontwikkelen van multidisciplinaire zorgprogramma’s om uit te munten in totaalzorg. Het verzekeren van zorgcontinuïteit door een gerichte overdracht tussen artsen, huisartsen en andere zorgverstrekkers. - Het inbedden van ons ziekenhuis in een regionaal en supraregionaal netwerk van subspecialisaties waardoor patiënten optimale zorg kunnen ontvangen. - Het verder uitbouwen van informatietechnologie ter ondersteuning van het zorgproces en de patiënt veiligheid. - Het investeren in technologische vernieuwing binnen onze opdracht. - Het aanpassen van de ziekenhuisinfrastructuur aan nieuwe noden, opdrachten en verwachtingen. We doen dit tegen een verantwoorde kost en in een complementair netwerk van zorgaanbieders. AZ Sint Lucas Brugge heeft 422 erkende bedden waarvan 419 in de Sint-Lucaslaan 29 te 8310 Brugge. AZ Sint Lucas Brugge heeft een sterk uitgebouwde dagziekenhuisactiviteit met 136 plaatsen, aangevuld met een dialyse-activiteit, waarbij AZ Sint Lucas fungeert als moedercentrum met 3 Collectieve Autodialyse Centra in AZ Oostende, AZ Alma en AZ Zeno. Aanvullend heeft het AZ Sint-Lucas Brugge een samenwerking met de Palliatieve zorgeenheid “De Vlinder”, dit in associatie met AZ Sint-Jan op de campus SFX in Brugge centrum: 9 bedden(waarvan 3 bedden van AZ Sint-Lucas).
Interne Kennung: PPP0VF-166/5238/2025/062
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/062_1
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte