See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej dla potrzeb grupy zakupowej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. – upoważniony zamawiający Powiat Świdwiński w podziale na 2 zadania częściowe: Część nr 1 – Zakup energii elektrycznej Część nr 2 – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: 1) Część nr 1 - Zakup energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 266 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, dla potrzeb Zamawiających. 2) Część nr 2 - kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2024 r., poz. 266 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, dla potrzeb Zamawiających.
Vorherige Bekanntmachung: 730551-2025
Interne Kennung: ZP.272.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura przyśpieszona na podstawie art. 138 ust.2 pkt 2 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Zakup energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 266 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, dla potrzeb Zamawiających
Beschreibung: 2. Całkowite szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie zamówienia, tj. od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. (12 miesięcy): 1) Część nr 1 - do 771 PPE wynosi 6 333 504 kWh. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem określa szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 3A do SWZ) oraz projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 5A do SWZ) wraz z Załącznikiem nr 1A do projektowanych postanowień umowy (wykaz obiektów Zamawiającego objętych umową) i Załącznikiem nr 2A projektowanych postanowień umowy (pełnomocnictwo), stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2024 r., poz. 266 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, dla potrzeb Zamawiających
Beschreibung: Część nr 2 - kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2024 r., poz. 266 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, dla potrzeb Zamawiających