827156-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen – Świadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” z podziałem na części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” z podziałem na części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” z podziałem na następujące części: 1) Część 1. Świadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” w Lublinie przy ul. Diamentowej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ. 2) Część 2. Świadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” w Chełmie przy ul. Szpitalnej 50. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1b do SWZ. 3) Część 3. Świadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” w Zamościu przy ul. Zagłoby 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1c do SWZ. 4) Część 4. Świadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawska 14. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1d do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung35375-2025
Interne KennungDSP.PN.2311.58.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenshttps://platformazakupowa.pl/transakcja/1039389 - pod tym adresem będą udostępniane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1. Świadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” w Lublinie przy ul. Diamentowej 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” w Lublinie przy ul. Diamentowej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
LosLOT-0002
TitelCzęść 2. Świadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” w Chełmie przy ul. Szpitalnej 50
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” w Chełmie przy ul. Szpitalnej 50. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1b do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3. Świadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” w Zamościu przy ul. Zagłoby 8
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” w Zamościu przy ul. Zagłoby 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1c do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4. Świadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawska 14
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia psychologicznego dla Uczestników projektu „Utworzenie Centrum Integracji dla obywateli państw trzecich, w tym migrantów w województwie lubelskim” w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawska 14. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1d do SWZ.
Interne KennungCzęść 4