See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop photon counting CT
Beschreibung: Aankoop photon counting CT
Interne Kennung: IB-2025-002
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IB-2025-002 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
827210-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
België – Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging – Aankoop photon counting CT
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop photon counting CT
Interne identificatiecode: IB-2025-002
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: IB-2025-002 - 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33110000 Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik