2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace a výměna výtahů v BD Ibsenova 9, 10 a 11 v Brně
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž osobních výtahů ve stávajících panelových bytových domech na ulici Ibsenova 122/9, 638 00 Brno, Ibsenova 123/10, 638 00 Brno a Ibsenova 124/11, 638 00 Brno, které jsou součástí pozemků parc. č. 217, 218 a 219, vše v katastrálním území Lesná. Předmětem plnění je odstranění původních výtahů a stavební úpravy původních výtahových šachet pro umístění nových výtahových technologií. Výtahy budou typu bezstrojovnové, stávající strojovny na střechách nebudou využity. Zásah do nosných konstrukcí se nepředpokládá. Součástí předmětu plnění je poskytování bezplatného záručního servisu po dobu 5 let.
Interne Kennung: P25V00010052
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen
5. Los
Los: LOT-0001