See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP I DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ, OCHRONNEJ, RATOWNICZEJ, MEDYCZNEJ I KUCHARSKIEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego dostaw artykułów odzieżowych, których zakres przedmiotowy oraz ilościowy został określony w załączniku nr 1 a - dla części I, załączniku nr 1b - dla części II, załączniku nr 1c - dla części III, załączniku nr 1d - dla części IV do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 675326-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - dostawa odzieży roboczej i ochronnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego dostaw artykułów odzieżowych, których zakres przedmiotowy oraz ilościowy został określony w załączniku nr 1 a - dla części I
Los: LOT-0002
Titel: Część II - dostawa odzieży ratownictwa medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego dostaw artykułów odzieżowych, których zakres przedmiotowy oraz ilościowy został określony w załączniku nr 1 b - dla części II
Los: LOT-0003
Titel: Część III – dostawa odzieży personelu medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego dostaw artykułów odzieżowych, których zakres przedmiotowy oraz ilościowy został określony w załączniku nr 1 c - dla części III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – dostawa odzieży kucharskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego dostaw artykułów odzieżowych, których zakres przedmiotowy oraz ilościowy został określony w załączniku nr 1 d - dla części IV