See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Sławno
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Sławno i transport do Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Gwiazdowie, gmina Sławno. 2. Szacunkowa ilość odpadów: 1) metale i tworzywa sztuczne – 198 Mg, 2) opakowania szklane – 164 Mg, 3) papier i tektura – 42 Mg, 4) odpady wielkogabarytowe – 80 Mg, 5) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – 11 Mg, 6) odpady ulegające biodegradacji – 10 Mg, 7) tekstylia – 10 Mg, 8) pozostałości po segregacji – 884 Mg. 3. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru całej ilości odpadów komunalnych, przekazanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych. Szacunkową liczbę i lokalizację nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne zawiera: 1) załącznik nr 7 i 8 do zaproszenia (nieruchomości mieszkalne jednorodzinne), 2) załącznik nr 6 do zaproszenia (nieruchomości mieszkalne wielorodzinne), 3) załącznik nr 9 do zaproszenia (domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe). 4. Kody odpadów: 1) 15 01 01 – opakowania z tektury i papieru, 2) 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych, 3) 15 01 06 – zmieszane odpady opakowaniowe, 4) 15 01 07 – opakowania ze szkła, 5) 20 01 01 – papier i tektura, 6) 20 01 39 – tworzywa sztuczne, 7) 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe, 8) 20 01 35 – zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 – zawierające niebezpieczne składniki (1), 9) 20 01 36 – zużyte urządzeni elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35, 10) 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, 11) 20 01 11 – tekstylia, 12) 20 03 01 – niesegregowane odpady komunalne. 5. System odbioru odpadów: 1) metale i tworzywa sztuczne – pojemnikowy, 2) opakowania szklane – pojemnikowy, 3) papier i tektura – pojemnikowy, 4) odpady wielkogabarytowe – bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych, w terminach ustalonych przez Wykonawcę, po uprzednim zgłoszeniu przez Właściciela nieruchomości, 5) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych, w terminach ustalonych przez Wykonawcę, po uprzednim zgłoszeniu przez Właściciela nieruchomości, 6) odpady ulegające biodegradacji – pojemnikowy, bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych, w terminach ustalonych przez Wykonawcę, po uprzednim zgłoszeniu przez Właściciela nieruchomości, 7) tekstylia – workowy, bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych, w terminach ustalonych przez Wykonawcę, po uprzednim zgłoszeniu przez Właściciela nieruchomości, 8) pozostałości po segregacji – pojemnikowy. 6. Rodzaje pojemników i worków do gromadzenia odpadów komunalnych: 1) metale i tworzywa sztuczne – pojemnik żółty – min. 120 l, 2) opakowania szklane – pojemnik zielony – min. 120 l, 3) papier i tektura – pojemnik niebieski – min. 120 l, 4) odpady ulegające biodegradacji – pojemnik brązowy – min. 120 l, 5) tekstylia – worki 120 l, 6) pozostałości po segregacji: a) nieruchomości mieszkalne jednorodzinne – min. 110 l, b) nieruchomości mieszkalne wielorodzinne – od 110 do 1100 l. 7. Częstotliwość odbioru odpadów: 1) nieruchomości mieszkalne jednorodzinne: a) metale i tworzywa sztuczne – raz na dwa tygodnie, b) szkło – raz na miesiąc, c) papier i tektura – raz na miesiąc, d) odpady wielkogabarytowe – 9 razy w ciągu roku, e) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – 9 razy w ciągu roku, f) odpady ulegające biodegradacji – raz w miesiącu, g) tekstylia – 3 razy w roku, h) pozostałości po segregacji – raz na dwa tygodnie, 2) nieruchomości mieszkalne wielorodzinne: a) metale i tworzywa sztuczne – raz na dwa tygodnie, b) szkło – raz na miesiąc, c) papier i tektura – raz na miesiąc, d) odpady wielkogabarytowe – 9 razy w ciągu roku, e) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – 9 razy w ciągu roku, f) odpady ulegające biodegradacji – raz w miesiącu, g) tekstylia – 3 razy w roku, h) pozostałości po segregacji – raz na dwa tygodnie, 3) domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w okresie od 1 kwietnia do 31 października: a) metale i tworzywa sztuczne – raz na dwa tygodnie, b) szkło – raz na miesiąc, c) papier i tektura – raz na miesiąc, d) odpady wielkogabarytowe – 5 razy w okresie, e) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – 5 razy w okresie, f) odpady ulegające biodegradacji – raz w miesiącu, g) tekstylia – 2 razy w okresie, i) pozostałości po segregacji – raz na dwa tygodnie. 8. Pojemniki właścicielom nieruchomości zamieszkałych zapewnia Zamawiający z wyłączeniem pojemnika na odpady biodegradowalne oraz z wyłączeniem domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe. Właściciele domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe zobowiązani są do wyposażenia nieruchomości w pojemniki. Obowiązki Wykonawcy dotyczące realizacji zamówienia: 1. Rozliczenie świadczenia usługi nastąpi w oparciu o faktyczne ilości odebranych odpadów wyrażone w Mg i ich transport do Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Gwiazdowie, w oparciu o zaoferowaną przez Wykonawcę cenę jednostkową za 1 Mg odebranych odpadów komunalnych. 2. Wykonawca zobowiązany jest do zrealizowania przedmiotu zamówienia mając na uwadze możliwą zmianę (zmniejszenie/zwiększenie) ilości nieruchomości zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne (aktualny wykaz nieruchomości zamieszkałych zawierają załączniki nr 6, 7, 8 i 9 do Zaproszenia do negocjacji). 3. Wykonawca zobowiązany jest do odbierania odpadów z poszczególnych nieruchomości zgodnie z ustalonym przez Wykonawcę harmonogramem wywozu w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZPOP.271.37.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden