2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eksploatacja miejskiej sieci kanalizacji deszczowej na terenie miasta Lublin, będącej na stanie majątkowym Zamawiającego
Beschreibung: 1. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1. eksploatację miejskiej sieci kanalizacji deszczowej na terenie miasta Lublina, będącej na stanie majątkowym Zamawiającego, tj.: - 685 km sieci odprowadzającej wody opadowe i roztopowe do odbiornika, w tym 645 km sieci istniejącej oraz 40 km planowanej do włączenia do systemu miejskiej sieci kanalizacji deszczowej w trakcie obowiązywania umowy, - 12 000 wpustów ulicznych, w tym 11 000 wpustów istniejących oraz 1 000 planowanych do włączenia do systemu miejskiej sieci kanalizacji deszczowej w trakcie trwania umowy, - 151 wylotów kanalizacji deszczowej, w tym 141 wyloty istniejące oraz 10 planowanych do włączenia do systemu miejskiej sieci kanalizacji deszczowej w trakcie obowiązywania umowy, - 18 zbiorników retencyjnych, w tym 16 zbiorników istniejących oraz 2 planowane do włączenia do systemu miejskiej sieci kanalizacji deszczowej w trakcie obowiązywania umowy, w zakresie prowadzenia prac związanych z uzgadnianiem dokumentacji i odbiorami nowo budowanych i remontowanych sieci kanalizacji deszczowej oraz zbiorników retencyjnych i rowów odwadniających, - 21 rowów odwadniających, stanowiących końcowe odcinki sieci kanalizacji deszczowej o łącznej długości 7 312 mb, w zakresie prowadzenia prac związanych z uzgadnianiem dokumentacji i odbiorami nowo budowanych i remontowanych sieci kanalizacji deszczowej oraz zbiorników retencyjnych i rowów odwadniających, - 151 podczyszczalni wód opadowych i roztopowych (separatorów), w tym 66 podczyszczalni istniejących oraz 85 planowanych do włączenia do systemu miejskiej sieci kanalizacji deszczowej w trakcie obowiązywania umowy. (...) cd w pkt. 2.1.2.
Interne Kennung: ZP-P-I.271.95.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71340000 Von Ingenieuren erbrachte Verbundleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Tak jak w pkt 2.1. i w pkt. 2.1.2.