2. Verfahren
Verfahren
Titel: 25-028 Automobilový nosič kontejnerů CTS 14 t 6×6 s HNJ a s kontejnerem – 4 ks
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení 4 ks nových automobilových nosičů kontejnerů CTS 14 t 6×6 s hydraulickým nakládacím jeřábem a s valníkovým kontejnerem s plachtovou konstrukcí (dále jen „autonosič“), včetně zajištění garančních prohlídek po celou dobu záruky, a to za předpokladu, že budou ze strany dodavatele požadovány (viz. čl. II, odst. 2 smlouvy, dále jen „garanční prohlídky“ – Příloha č. 2 této ZD). Autonosiče jsou určeny pro zabezpečení dodávky nouzového zásobování pitnou vodou na území České republiky. Součástí dodávky je také zaškolení obsluhy v délce trvání minimálně 1 hodiny pro minimálně 2 osoby, a to v průběhu předání a převzetí autonosiče v každém místě plnění.
Interne Kennung: 13232/25-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42418940 Vorrichtungen zum Befördern von Containern
5. Los
Los: LOT-0001