827332-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Informationssysteme – EIS - ekonomický informační systém
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEIS - ekonomický informační systém
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace ekonomického informačního systému, včetně migrace stávajících vybraných dat, zákaznické konfigurace, napojení na ICT systémy zadavatele, školení uživatelů, a poskytování služeb servisu a rozvoje.
Interne Kennung599180010
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001