2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém – Nákup páskových knihoven
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup páskových knihoven třídy enterprise s kapacitou první skříně více než 700 ks medií rozšiřitelnou na více než 19 000 ks médií, s příslušenstvím a s možností dvou robotických podavačů. Dále nákup páskových médií a rozšíření stávajících či budoucích páskových knihoven. Vše předešlé včetně instalace, implementace a konfigurace potřebných k řádnému a plnohodnotnému užívání. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také podpora dodaného zařízení v délce až 8 let. Podobný popis předmětu plnění s požadovanou technickou specifikací včetně délky poskytování HW/SW maintenance bude vždy uveden v jednotlivých výzvách k podání nabídek v rámci DNS (dílčích veřejných zakázkách).
Interne Kennung: VZ2024048
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233120 Magnetbandspeicher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233161 Kassettensysteme, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233161 Kassettensysteme, 72261000 Software-Unterstützung, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen