2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přeměna porostů náhradních dřevin na polesí Blatno-II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce lesních porostů v imisních oblastech, příprava půdy pro obnovu lesa, zalesňování sadbou, oplocování mladých lesních porostů, ochrana mladých lesních porostů proti zvěři, ochrana mladých lesních porostů proti buřeni, ochrana mladých lesních porostů proti hmyzím škůdcům, ochrana mladých lesních porostů proti hlodavcům, individuální ochrana. Bližší požadavky na předmět plnění jsou uvedeny v Projektové dokumentaci, která tvoří přílohu č. 4 ZD a v položkovém výkazu výměr, který tvoří přílohu č. 5 ZD.
Interne Kennung: VZ0236282
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje níže uvedené změny závazku. Jedná se o důvody, které mohou prokazatelně podstatně změnit výchozí podmínky, za nichž byla smlouva uzavírána, představují vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ a jsou ex lege důvodem pro následnou změnu závazku dle § 222 ZZVZ. Zadavatel si vyhrazuje možnost přiměřeného prodloužení termínu realizace zakázky, a to maximálně o dobu trvání níže popsaných událostí, okolností či prodlev, popř. o dobu trvání či odstraňování jejich následků, a to z následujících důvodů a za níže uvedených podmínek: • z důvodu vyšší moci (např. živelné katastrofy, válka, terorismus, pandemie, revoluce) nebo jiných nepředvídatelných událostí či neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran (např. nedostatek sazenic, nepříznivé klimatické podmínky) a které přechodně znemožní jedné ze smluvních stran plnění smluvních podmínek.