82745-2026 - Ergebnis
Polen – Dieselöl – „Zakup i dostawa oleju napędowego ON i benzyny bezołowiowej Pb 98 dla Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Bolesławcu”. Znak sprawy: 04/RZP/SWZ/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup i dostawa oleju napędowego ON i benzyny bezołowiowej Pb 98 dla Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Bolesławcu”. Znak sprawy: 04/RZP/SWZ/2025
BeschreibungZgodnie z SWZ: 4.1 Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i wyładunek oleju napędowego ON w ilości: 325 131 litrów (w tym 125 131 litrów do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Trzebieniu oraz 200 000 litrów dla MZGK Sp. z o.o. w Bolesławcu przy ul. Staszica 6 w Bolesławcu) - sukcesywnie na zgłoszenie oraz zakup w formie tankowań na stacji paliw (w granicach miasta Bolesławiec lub na trasie miasto Bolesławiec - Trzebień), benzyny bezołowiowej PB 98 w ilości: 2 160 litrów dla pojazdów i sprzętu Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Bolesławcu, odpowiadającego przepisom Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 9 grudnia 2008r. w sprawie wymagań jakościowych paliw ciekłych zgodnie ze specyfikacją szczegółowo określoną w Opisie przedmiotu zamówienia - dalej OPZ, Załącznik nr 7 - do SWZ. 4.1.1 Podane ilości paliwa są wielkościami orientacyjnymi i nie wiążą Zamawiającego, a ich zakup będzie realizowany wg bieżących potrzeb - maksymalnie do wysokości środków finansowych przeznaczonych na ten cel. 4.2 Wspólny Słownik Zamówień CPV: - 09134100 - 8 olej napędowy; - 09132100 - 4 benzyna bezołowiowa. 4.3 Wykonawca: 1) zapewni dostawę paliwa do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Trzebieniu, 2) zapewni usługę tankowania oleju napędowego ON oraz benzyny bezołowiowej Pb 98 przez 24 godziny na dobę, a w przypadku braku możliwości tankowania alternatywną stację na terenie miasta Bolesławca lub na trasie Bolesławiec -Trzebień, na warunkach tożsamych jak w złożonej ofercie, 3) zapewni miejsce lokalizacji stacji paliw do tankowania pojazdów Zamawiającego w granicach miasta Bolesławiec lub na trasie miasto Bolesławiec - Trzebień, 4) zapewni elektroniczny biling transakcji za każdy miesiąc, Zamawiający na żądanie będzie miał wgląd w dokumenty rejestrujące sprzedaż paliwa i ich kontrole, 5) zapewni rozliczenie tankowanego paliwa w systemie komputerowym, 6) zapewni parametry oleju napędowego ON i benzyny bezołowiowej Pb zgodnie z obowiązującą normą. V. PODWYKONAWSTWO 5.1 Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom). 5.2 Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia zgodnie z art. 134 ust.2. pkt 17. 5.3 Zamawiający wymaga, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców. 5.4 Powierzenie części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia.
Interne Kennung04/RZP/SWZ/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZgodnie z SWZ: 4.1 Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i wyładunek oleju napędowego ON w ilości: 325 131 litrów (w tym 125 131 litrów do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Trzebieniu oraz 200 000 litrów dla MZGK Sp. z o.o. w Bolesławcu przy ul. Staszica 6 w Bolesławcu) - sukcesywnie na zgłoszenie oraz zakup w formie tankowań na stacji paliw (w granicach miasta Bolesławiec lub na trasie miasto Bolesławiec - Trzebień), benzyny bezołowiowej PB 98 w ilości: 2 160 litrów dla pojazdów i sprzętu Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Bolesławcu, odpowiadającego przepisom Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 9 grudnia 2008r. w sprawie wymagań jakościowych paliw ciekłych zgodnie ze specyfikacją szczegółowo określoną w Opisie przedmiotu zamówienia - dalej OPZ, Załącznik nr 7 - do SWZ.
Menge325 131 Liter